Logowanie  |  RejestracjaNowości

Audiovector rozszerza serię QR

Zestawy głośnikowe serii QR, dostępne na rynku od niemal roku, odniosły na tyle znaczący sukces sprzedażowy, że duński producent po prostu musiał (a może też chciał?) wprowadzić aktywny subwoofer. No i jest.

Beoplay P2

Cze 06, 2017
Beoplay P2

Tak nazywa się nowy, najmniejszy głośnik mobilny specjalizującej się w tego typu rozwiązaniach firmy Bang&Olufsen. P2 to „inteligentny” sprzęt do damskiej torebki, ale nie tylko.

Pylon Audio na High-End 2017

Cokolwiek (dobrego) by nie mówić o tegorocznej wystawie High-End w Monachium (18-21 maja), jedna rzecz powinna cieszyć przede wszystkim: wciąż rosnąca obecność polskich producentów. Jarociński Pylon Audio jest tego najbardziej widocznym przykładem. Firma zaprezentowała finalną odsłonę zupełnie nowej serii Ruby – i nie tylko.

Pioneery z Chromecastem

Również Pioneer, należący do czołówki producentów amplitunerów A/V, zaprezentował swoje nowości na druga połowę roku.

Denon AVR-X1400H i X2400H

Denon wprowadza kolejne nowości z tegorocznej gamy amplitunerów. Ich sprzedaż ruszy w połowie czerwca. Obydwa mają dwuzakresową łączność Wi-Fi i są kompatybilne w systemem multi-room Heos będącym odpowiedzią Denona na rozwijany już od dłuższego czasu system MusicCast Yamahy.

JBL Flip 4 razy tysiąc

Firma JBL, niekwestionowany lider rynku głośników mobilnych, trafił właśnie do Księgi Rekordów Guinnessa. Powód?

Ramiona Acoustical Systems

Firma Acoustical Systems ma siedzibę w Bawarii (gdzie mieści się także fabryka, w której powstają wszystkie produkty) i działa od 19 lat.

Flagowy słuchawkowiec STAX-a

Japoński specjalista od słuchawek elektrostatycznych wprowadza swój nowy, flagowy energizer (wzmacniacz) dedykowany do współpracy z modelami SR-009, SR-007 MK2 i SR-L700.

Shunyata Research Denali

Amerykańska firma Shunyata Research wprowadziła do swojej oferty całkowicie nową linię kondycjonerów Denali. Z zewnętrz wyróżnia je wygląd i sposób instalacji – można je ustawić za stolikiem audio, oszczędzając cenne miejsce na półkach.

Mocna integra Octave

RE320 formalnie nie jest nowością w katalogu Octave, ale to jeden z ciekawszych lampowców w swojej klasie.

Audiofilski Blu-ray 4K

No i stało się: mamy pierwszy audiofilski odtwarzacz Ultra HD Blu-ray. Oczywiście, stworzyło go Oppo – dalekowschodni producent z biurem projektowym, które opracowuje elektronikę AV mieszczącym się w Kalifornii. O UDP-205, bo tak nazywa się nowy model, mówiło się już od pewnego czasu. Teraz poznaliśmy jego oficjalne specyfikacje. I trzeba przyznać, że są całkiem imponujące. Nawet w kontekście ceny – ustalonej na pułapie 8195 zł.

Heos AVR: amplituner inny niż wszystkie

Denon wprowadza do sprzedaży zupełnie nowy amplituner AV, który nie miał odpowiednika w całej dotychczasowej ofercie. Inna jest nie tylko obudowa – co widać na zdjęciach – lecz także funkcjonalność.

Flagowa integra T+A

T+A Elektroakustik wypuściło na rynek następcę swojego flagowego wzmacniacza zintegrowanego PA 3000 HV.

Monrio MC207

Kwi 07, 2017
Monrio MC207

Włoska manufaktura elektroniki hi-fi, prowadzona przez Giovanniego Gazolę, opracowała nowy model wzmacniacza. MC207 jest pierwszym w serii kilku nowości Monrio, które trafią na rynek w najbliższych miesiącach.

DAC od CEC

Kwi 05, 2017
DAC od CEC

Japoński CEC jest najsilniej kojarzony z transportami CD – szczególnie tymi o napędach paskowych, jednak firma konsekwentnie rozwija i modernizuje ofertę przetworników c/a.

Cabasse MC170

Kwi 03, 2017
Cabasse MC170

Francuski producent zestawów głośnikowych, który przez kilka ostatnich lat nie był zbyt aktywny w produkcji sprzętu z zakresu tzw. średniej półki, zdaje się powracać do gry, i to w ładnym stylu.

Strona 1 z 24

Najnowsze wydanie

  • Audio Video maj 2017

Archiwalne wydania 2017

Newsletter

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • Teac T-N400
  • Magico S3 mkII
  • REL T5
  • Vicoustic Super Bass Extreme
  • Yamaha WXAD-10
  • T+A TCD 210S
  • Amplitunery A/V 2500-3000zł
  • Tanie systemy CD + wzmacniacz

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją