Nowości

B&W – nowa seria 600

Po pięciu latach produkcji najpopularniejszej serii głośnikowej Bowers & Wilkins (600), przyszedł czas na jej modernizację. Końcem sierpnia br. zaprezentowano szóstą jej odsłonę (pierwsza zadebiutowała w 1995 roku).

Spendor A7

Wrz 10, 2018
Spendor A7

Brytyjski Spendor wprowadził do sprzedaży, także na polskim rynku, następców udanych zestawów głośnikowych A6R. Nowy model o symbolu A7 to nadal zgrabne (nieco węższe od poprzednika), nieduże podłogówki o konstrukcji dwudrożnej.

Moon 390 - Przedwzmacniacz strumieniowy z HDMI

Kanadyjski Simaudio, produkujący high-endowe urządzenia audio pod marką Moon, dodał do swojej oferty ciekawy produkt, a mianowicie dwukanałowy przedwzmacniacz z wbudowanym przetwornikiem c/a, odtwarzaczem strumieniowym, torem sygnałowym HDMI kompatybilnym z sygnałami 4K HDR oraz wzmacniaczem słuchawkowym.

Jubileuszowy Marantz Ruby KI

28 sierpnia br., w Amsterdamie – i to nie byle gdzie, bo w kompleksie jednej z najsłynniejszych sal koncertowych świata, Concertgebouw – odbyła się oficjalna premiera najnowszego zestawu firmy Marantz – Ruby KI.

Klipsch wprowadza nową serię Reference

Po trzech latach produkcji serii Reference, amerykański Klipsch wprowadza następców w ramach gamy o tej samej nazwie, lecz o innych oznaczeniach, a – co najważniejsze – zawierających ważne modernizacje.

Denon CEOL N10

Sie 20, 2018
Denon CEOL N10

CEOL – tak nazywał się pierwszy usieciowiony, lifestylowy zestaw mini Denona. Przyszedł czas na jego następcę – N10.

Amazon Alexa w amplitunerach Denona

Zaczyna się. Asystenci głosowi do obsługi urządzeń A/V, a konkretnie amplitunerów A/V. Ten nowy trend w elektronice użytkowej zawitał do dwóch nowych amplitunerów Denona – AVR-X350J i AVR-X4500H, które będzie można kupić już w połowie września br.

NAD Viso HP70 - bezprzewodowe słuchawki z ANC

Słuchawki bezprzewodowe Viso HP70 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w tej kategorii słuchawek mobilnych. To także konstrukcja pokrewna wobec testowanych w tym wydaniu AV słuchawek PSB M4U 8, co nie dziwi, zważywszy na fakt, że obie firmy łączy wspólny kapitał.

Lexicon RV-6 i MC-10

Marki Lexicon nie trzeba nikomu przedstawiać, w każdym razie nie fanom kina domowego. Ta amerykańska marka, niegdyś słynąca z bardzo kosztownych rozwiązań, dzisiaj rywalizuje już z bardziej mainstreamowymi graczami pokroju Arcam, Rotel, a nawet Denon czy Yamaha.

Druga generacja M6PRO

W sprzedaży pojawiła się nowa wersja niedrogich dokanałowych słuchawek M6 PRO, będących jednym z najpopularniejszych produktów amerykańskiego producenta MEE Audio (sprzedaż tego modelu oscylowała dotąd na poziomie 100 tys. sztuk rocznie).

Spendor Classic - nowa odsłona

Spendor to jedna z tych firm, które odświeżają ofertę dopiero wtedy, kiedy jest ku temu powód. Tym razem padło na serię Classic, będącą niegdysiejszą podstawą bytu firmy.

Definitive Technology Demand

Firma Definitive Technology, wchodząca obecnie w skład dynamicznie rozwijającej się grupy Sound United (skupiającej m.in. Denona i Marantza), kojarzyła się dotąd z dużymi i niekoniecznie pięknie wyglądającymi zestawami głośnikowymi do kina domowego.

Bang & Olufsen Earset

Nowe słuchawki douszne Earset to wyjątkowy przykład połączenia efektownego i pięknego designu z najwyższą jakością wykonania i funkcjonalnością – w słuchawkach, które należy sklasyfikować jako douszne, chociaż z typowymi dokanałówkami mają one tak naprawdę nie za wiele wspólnego.

Słuchawkowe nowości Denona: AH-D1200 i AH-D5200

Denon to firma, która jeszcze długo przed boomem na słuchawki stawiała w tej dziedzinie pewne kroki. Obecnie możemy mówić o pełnej ofensywie. Na scenie pojawiają się dwa nowe modele: mobilny AH-D1200 i „udomowiony” AH-D5200.

Niedrogie kable z Irlandii

True Colours Industries to nazwa, która niekoniecznie kojarzy się z przewodami audio. Niespodzianka, ponieważ ten producent jest aktywny na rynku od 20 lat.

Bezprzewodowe Porta Pro

Z całą pewnością nie ma na dzisiejszym rynku starszych mobilnych nauszników niż Koss Porta Pro. Te klasyczne lekkie słuchawki pojawiły się w 1984 roku – doskonale pamiętają więc Walkmana – i aż do dzisiaj są wytwarzane w niezmienionej formie, pomijając odmianę ze sterowaniem na kablu.

Strona 1 z 30

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • Pathos Classic One MkIII
  • Marantz NA6006
  • Elac Miracord 50
  • Naim ND5 XS2
  • Auralic Aries G1
  • Moon 390D
  • Klipsch RF-7 III
  • Interkonekty RCA do 6000zł

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją