Logowanie  |  RejestracjaNowości

Flagowe kolumny Yamahy

sierpnia 17, 2017
Flagowe kolumny Yamahy

Pokazane rok temu, na ubiegłorocznej wystawie IFA, zestawy głośnikowe Yamaha NS-5000 dotarły do Polski. Jak na Yamahę, jest to niezwykle kosztowna i wyrafinowana konstrukcja, ale też piękne nawiązanie do legendarnych monitorów NS-1000(M).

KEF Q po raz ósmy

sierpnia 16, 2017
KEF Q po raz ósmy

Nowa generacja serii Q to duże wydarzenie w ofercie KEF-a. Od lat jest ona bardzo ważnym punktem programu brytyjskiego producenta. Dotychczasowe konstrukcje wciąż sprzedawały się nieźle, ale wobec naporu nowszej konkurencji stopniowo zaczynały oddawać im pole.

Kino z HDR, bez projektora

Samsung Electronics właśnie ogłosił oddanie do użytku pierwszej na świecie sali kinowej, wyposażonej w ekran Samsung Cinema LED Display. Jest to zarazem odpowiedź na pytanie, po co był Samsungowi Harman. Właśnie, między innymi, po to.

Nowości Melodika

sierpnia 11, 2017
Nowości Melodika

Ofertę polskiego producenta okablowania audio, którego wyróżnia „zdrowa” relacja jakości i solidności do cen, uzupełniły właśnie dwa nowe przewody: zasilający MDC3400 z serii Purple Rain oraz głośnikowy MDC2415G z serii Gunmetal Edition, opracowany z myślą o bi-wiringu.

Arcam w rękach Harmana

sierpnia 10, 2017
Arcam w rękach Harmana

Ta wiadomość z pewnością jest dużym zaskoczeniem dla wszystkich. Ikona brytyjskiego hi-fi z lat 80. i 90. stała się częścią Harman International Industries – firmy, która od kilku miesięcy tworzy dywizję koreańskiego giganta elektronicznego – Samsunga.

Ultrasone Naos – mobilny mini-DAC

Jest wielkości pendrajwa (48 x 18 x 6 mm), waży zaledwie 6 g i ma znacząco poprawiać brzmienie laptopów, tabletów i smartfonów – jest stworzony do nich i z nimi ponoć świetnie współpracuje.

Hidizs w Polsce

sierpnia 04, 2017
Hidizs w Polsce

Tę nazwę trudno wymówić, ale miłośnicy DAP-ów szybko ją zapamiętają, jeśli jej jeszcze nie znają. Firma powstała na początku 2009 r. z inicjatywy inżynierów i entuzjastów hi-fi, którzy łącząc siły postanowili stworzyć nową markę. Po co?

Cary AiOS

lipca 19, 2017
Cary AiOS

„All In One System” – w skrócie AiOS – w tym momencie staje się jasne, czym jest zupełnie nowy produkt marki Cary Audio Design. Amerykański producent, niegdyś silnie kojarzony ze wzmacniaczami lampowymi, coraz lepiej radzi sobie w wymagającym segmencie urządzeń cyfrowych.

Dokanałówki B&O z redukcją hałasu

Systemy redukcji hałasu pojawiają się już nie tylko w relatywnie dużych słuchawkach nausznych, lecz także w modelach dokanałowych. Przykładem tej tendencji są najnowsze doki firmy Bang & Olufsen – E4.

Oppo z Dolby Vision

lipca 13, 2017
Oppo z Dolby Vision

Oppo Digital zrealizowało zapowiedź sprzed około pół roku, gdy wypuszczano na rynek pierwsze odtwarzacze Ultra HD Blu-ray (modele UDP-203 i UDP-205) dotyczącą wsparcia systemu Dolby Vision, który – przypomnijmy – jest najbardziej zaawansowanym standardem obrazu HDR.

Avantgarde Zero TA XD

W 2013 roku firma Avantgarde Acoustic wprowadziła do oferty swój najtańszy, a zarazem w pełni aktywny system głośnikowy Zero.

Accuphase DP-430

lipca 10, 2017
Accuphase DP-430

Cztery lata po premierze swojego podstawowego odtwarzacza DP-410, Accuphase wprowadza jego następcę – DP-430. Z zewnętrz zmiany są ledwo zauważalne, za to w środku zmieniło się całkiem sporo.

Energizer iFi Audio

lipca 09, 2017
Energizer iFi Audio

Brytyjski specjalista od małej elektroniki hi-fi i high-end dodał do swojego portfolio produkt, jakiego jeszcze nie oferował: uniwersalny energizer do słuchawek elektrostatycznych.

Monitor Audio Silver 6G

Lada moment do sklepów trafi kolejna, już szósta, generacja zestawów głośnikowych Monitor Audio Silver, która zadebiutowała podczas majowej wystawy High-End w Monachium.

Galapagos wspiera Ultra HD Blu-ray

Warszawski dystrybutor filmów, firma Galapagos, na urządzonym niedawno spotkaniu prasowym zakomunikowała, że nastąpi mocne i szerokie wsparcie dla tytułów wydawanych przez Warner Bros na nośnikach Ultra HD Blu-ray, co w praktyce oznacza obraz 4K HDR o jakości niedostępnej z platform streamingowych (ze względu na znacznie mniejszą kompresję).

Audiovector rozszerza serię QR

Zestawy głośnikowe serii QR, dostępne na rynku od niemal roku, odniosły na tyle znaczący sukces sprzedażowy, że duński producent po prostu musiał (a może też chciał?) wprowadzić aktywny subwoofer. No i jest.

Strona 1 z 24

Najnowsze wydanie

 • audio video lipiec sierpień 2017

Archiwalne wydania 2017

Newsletter

Wybierz dział

Aktualnie w testach

 • Chord Hugo 2
 • KEF Q750
 • Monrio MC207
 • Heco Direkt
 • Octave V110SE
 • T+A Criterion TCS 210 S
 • RH Audio DACAMP L1
 • REL S5 SHO
 • Dali Spektor 1
 • Audiovector QR1
 • Słuchawki domowe 1000-1500 zł

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją