Logowanie  |  RejestracjaNowości

Monrio MC207

Kwi 07, 2017
Monrio MC207

Włoska manufaktura elektroniki hi-fi, prowadzona przez Giovanniego Gazolę, opracowała nowy model wzmacniacza. MC207 jest pierwszym w serii kilku nowości Monrio, które trafią na rynek w najbliższych miesiącach.

DAC od CEC

Kwi 05, 2017
DAC od CEC

Japoński CEC jest najsilniej kojarzony z transportami CD – szczególnie tymi o napędach paskowych, jednak firma konsekwentnie rozwija i modernizuje ofertę przetworników c/a.

Cabasse MC170

Kwi 03, 2017
Cabasse MC170

Francuski producent zestawów głośnikowych, który przez kilka ostatnich lat nie był zbyt aktywny w produkcji sprzętu z zakresu tzw. średniej półki, zdaje się powracać do gry, i to w ładnym stylu.

Mocno limitowana wersja Madake

Zapowiada się wyjątkowa gratka dla miłośników analogu. Japońska firma Miyajima Laboratory, znana z produkcji doskonałych wkładek gramofonowych MC, wypuściła na rynek ekskluzywną serię szczytowego modelu Madake.

Poprawione Gaudery serii Ceramic

Niemiecki producent Gauder Akustik odświeżył serię Ceramic (Keramik), a konkretnie – modele Vescova i Cassiano, które są już dostępne w nowych odsłonach w Polsce.

dCS Network Bridge

Odtwarzacze strumieniowe stały się nieodłącznym elementem pejzażu audio i o ile mają niewątpliwe atuty, to w zdecydowanej większości ustępują jakościowo najlepszym przetwornikom c/a.

Czarna minibestia iFi Audio

Debiutujący właśnie iDSD Micro Black Label to coraz częstsze połączenie przetwornika c/a ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Gwiazda polarna Auralica

AURALiC, idąc za ciosem, po serii bardzo udanych streamerów (Aries, Aries mini, Altair) wprowadza urządzenie all-in-one o nazwie Polaris.

Zmodernizowane flagowe planary HiFiMAN-a

Amerykański producent słuchawek planarnych najwyższej klasy, HiFiMAN, zdecydował się na poprawienie swoich dwóch sztandarowych produktów HE-1000 i Edition:X.

Oppo Sonica DAC

Mar 06, 2017
Oppo Sonica DAC

Oppo wprowadza do sprzedaży swój najnowszy stacjonarny produkt audio – Sonica DAC. Nazwa sugeruje, że to przetwornik c/a, jednak w rzeczywistości mamy do czynienia także z odtwarzaczem strumieniowym wyposażonym w nowoczesny moduł bezprzewodowy Wi-Fi 802.11ac.

Musical Fidelity Nu-Vista 600

Musical Fidelity opracował nową high-endową integrę – Nu-Vista 600, będącą bardziej przystępną wersją  flagowego modelu Nu-Vista 800.

Sonus Faber Homage Tradition

Znamienity włoski producent z siedzibą w Cremonie sięga do najlepszej tradycji stworzonej przez nieżyjącego Franco Serblina.

Ayon S-10

Lut 10, 2017
Ayon S-10

Od niedawna w bogatym portfolio Ayona jest dostępny model S-10 – połączenie odtwarzacza strumieniowego, przetwornika i analogowego przedwzmacniacza.

Audium Air

Lut 08, 2017
Audium Air

Niemiecka firma Audium, która szczyci się stosowaniem małych głośników szerokopasmowych w swoich niekonwencjonalnych zestawach głośnikowych, rozbudowała swoje portfolio składające się już z trzech odmian modeli Comp3, Comp5, Comp8 i Comp9 (pasywnych, półaktywnych i aktywnych) o kolejne, czwarte już wersje. Wnioskując z oznaczenia „Air”, nietrudno się domyślić, o jakie konstrukcje chodzi.

Arcam rPlay

Lut 07, 2017
Arcam rPlay

Ponad 6 lat temu audiofilską społeczność zawojował mały niepozorny rDAC, pozwalający wycisnąć zaskakująco dobry dźwięk z komputera.

Exposure – seria XM

Brytyjski producent elektroniki wypuszcza dwa urządzenia tworzące nową gamę XM. Ich wspólną, charakterystyczną cechą są gabaryty formatu mini – szerokość obudów wynosi 218 mm, wysokość – 89 mm, głębokość – 363 mm (wraz z wystającymi elementami).

Strona 1 z 23

Najnowsze wydanie

  • okladka 04 2017

Archiwalne wydania 2017

Newsletter

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • Auralic Aries mini
  • Atoll IN300 i Monrio MC207
  • KEF LS50 Wireless
  • Focal Sopra No 2
  • ELAC Miracord 90
  • Dali Spektor
  • Marantz SA-10
  • Supertest łączówek RCA (800-1200zł)

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją