Nowości

Słuchawki Ultrasone Pro – dla amatorów

Założona w 1991 roku niemiecka firma Ultrasone wprowadziła do swojego katalogu trzy modele serii Pro, zastępującą gamę HFI.

Unikatowe Dali Rubicony na licytacji WOŚP

Już niebawem, w najbliższą niedzielę 14 stycznia, odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – ogólnopolskiej (i już nie tylko) akcji charytatywnej, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Plinius Reference A-300 już w Polsce

Nowozelandzka firma Plinius nieczęsto pojawia się na okładkach i w testach czasopism europejskich.

Cabasse Murano Alto

Francuski specjalista od głośników koncentrycznych opracował zupełnie nową kolumnę – Murano Alto. Jest to rozwinięcie koncepcji monitora Murano do wersji podłogowej, wzbogaconej o dodatkowy głośnik basowy.

Soundgear: dźwiękowy naszyjnik JBL-a

Tego chyba jeszcze nie było. Ni to głośniki, ni słuchawki. Coś pomiędzy. Soundgearowi, bo tak JBL nazwał swoje nowe dziecko, bliżej jednak do głośników.

Siltech Triple Crown Power

Holenderski Siltech słynie z najwyższej jakości przewodów audio. Wprowadzony niedawno przewód zasilający Triple Crown Power powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz badaniom z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń pomiarowych.

Wysokie (i potrójne) C

Japoński producent przewodów i akcesoriów audio Acoustic Revive rozszerza swoją ofertę o niedrogi w stosunku do pozostałych modeli przewód zasilający.

Absorbery bFly-audio

Niemiecka firma bFly-audio z siedzibą w Bawarii (Augsburg) specjalizuje się w produkcji rozsądnie wycenionych, ponoć skutecznych akcesoriów antywibracyjnych.

Ethernetowy Chord CAT-6

Zastanawiacie się, jak poprawić brzmienie swojego toru cyfrowego? Chord Company wprowadza dedykowany przewód sieciowy CAT-6 do strumieniowania audio.

AudioQuest Beetle

Gru 22, 2017
AudioQuest Beetle

Amerykański specjalista od kabli i akcesoriów odniósł spory sukces handlowy wprowadzając parę lat temu bardzo udany mikro-DAC, jakim był model DragonFly.

Tonsil w natarciu - Calipso 40

Pod koniec 2017 roku w sprzedaży pojawi się nowa kolumna podłogowa Tonsilu – Calipso 40. Korzysta ona z zupełnie nowych przetworników opracowanych przez polskiego producenta.

Onyx Studio 4

Gru 15, 2017
Onyx Studio 4

Harman Kardon opracował następcę wielce udanego głośnika mobilnego Onyx 3. Recenzowaliśmy go pół roku temu i otrzymał on zasłużoną rekomendację za bardzo dobrą relację jakości dźwięku do ceny przy zachowaniu małych gabarytów i praktycznej mobilności.

Pioneer PD-70AE - Audiofilski CD

Pioneer wycenił swój pierwszy od lat, audiofilski odtwarzacz płyt CD i  –uwaga! – SACD na 11 tys. zł. Z odtwarzaniem tych ostatnich jest od dwóch lat spory kłopot, po tym jak Sony zaprzestało produkcji odpowiedniego chipsetu.

Audio Physic Classic 5

Niemiecki producent rozpoczyna produkcję nowego modelu zestawów głośnikowych Classic 5.

System Audio SA Saxo 40

Duńska marka głośnikowa System Audio od niedawna ma nowego przedstawiciela w Polsce – firmę Audiosquare z Bielska Białej.

Hegel H190 - następca H160

U norweskiego Hegla trzy lata to wystarczająco dużo czasu, by wprowadzić następcę udanego modelu. Integra H190, bo o niej mowa, będzie mieć swoją oficjalną premierę podczas wystawy Audio Video Show (17–19 listopada).

Strona 1 z 27

Najnowsze wydanie

  • Audio Video styczeń 2018

Archiwalne wydania 2017

Newsletter

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • VPI Prime
  • NuPrime HPA-9
  • LG 55 EG9A7V
  • System Audio Pandion 20
  • Unison Research Simply Italy
  • Audio GD Master 10
  • Blumenhofer Fun 13 Mk2
  • Poradnik o gramofonach

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją