Logowanie  |  RejestracjaNowości

dCS Network Bridge

Odtwarzacze strumieniowe stały się nieodłącznym elementem pejzażu audio i o ile mają niewątpliwe atuty, to w zdecydowanej większości ustępują jakościowo najlepszym przetwornikom c/a.

Czarna minibestia iFi Audio

Debiutujący właśnie iDSD Micro Black Label to coraz częstsze połączenie przetwornika c/a ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Gwiazda polarna Auralica

AURALiC, idąc za ciosem, po serii bardzo udanych streamerów (Aries, Aries mini, Altair) wprowadza urządzenie all-in-one o nazwie Polaris.

Zmodernizowane flagowe planary HiFiMAN-a

Amerykański producent słuchawek planarnych najwyższej klasy, HiFiMAN, zdecydował się na poprawienie swoich dwóch sztandarowych produktów HE-1000 i Edition:X.

Oppo Sonica DAC

Mar 06, 2017
Oppo Sonica DAC

Oppo wprowadza do sprzedaży swój najnowszy stacjonarny produkt audio – Sonica DAC. Nazwa sugeruje, że to przetwornik c/a, jednak w rzeczywistości mamy do czynienia także z odtwarzaczem strumieniowym wyposażonym w nowoczesny moduł bezprzewodowy Wi-Fi 802.11ac.

Musical Fidelity Nu-Vista 600

Musical Fidelity opracował nową high-endową integrę – Nu-Vista 600, będącą bardziej przystępną wersją  flagowego modelu Nu-Vista 800.

Sonus Faber Homage Tradition

Znamienity włoski producent z siedzibą w Cremonie sięga do najlepszej tradycji stworzonej przez nieżyjącego Franco Serblina.

Ayon S-10

Lut 10, 2017
Ayon S-10

Od niedawna w bogatym portfolio Ayona jest dostępny model S-10 – połączenie odtwarzacza strumieniowego, przetwornika i analogowego przedwzmacniacza.

Audium Air

Lut 08, 2017
Audium Air

Niemiecka firma Audium, która szczyci się stosowaniem małych głośników szerokopasmowych w swoich niekonwencjonalnych zestawach głośnikowych, rozbudowała swoje portfolio składające się już z trzech odmian modeli Comp3, Comp5, Comp8 i Comp9 (pasywnych, półaktywnych i aktywnych) o kolejne, czwarte już wersje. Wnioskując z oznaczenia „Air”, nietrudno się domyślić, o jakie konstrukcje chodzi.

Arcam rPlay

Lut 07, 2017
Arcam rPlay

Ponad 6 lat temu audiofilską społeczność zawojował mały niepozorny rDAC, pozwalający wycisnąć zaskakująco dobry dźwięk z komputera.

Exposure – seria XM

Brytyjski producent elektroniki wypuszcza dwa urządzenia tworzące nową gamę XM. Ich wspólną, charakterystyczną cechą są gabaryty formatu mini – szerokość obudów wynosi 218 mm, wysokość – 89 mm, głębokość – 363 mm (wraz z wystającymi elementami).

Audio Video Show 2016 - Fotorelacja

Audio Video Show 2016 już dość dawno temu za nami. Warto jednak przypomnieć sobie obrazki z tej imprezy, szukając być może inspiracji w długie zimowe wieczory. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu!

Nowe odtwarzacze Panasonic Ultra HD Blu-ray

Odbywające się właśnie w Las Vegas targi elektroniki użytkowej są miejscem mnóstwa premier. Spośród nich na szczególną uwagę, z puntu widzenia audio-wideo fanów, zasługują nowe modele odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray Panasonica i Sony.

Accuphase DP-560: nie tylko CD i SACD

Całkiem niedawno informowaliśmy o pojawieniu się nowej integry Accuphase E-270 (artykuł TUTAJ). Niemal równolegle japoński producent zaprezentował swój najnowszy, wyceniony na 50 tysięcy złotych, odtwarzacz DP-560.

Accuphase E-270 – bardziej płaski i nieco słabszy E-370

Dobiegł końca trwający dwa lata proces zastępowania trzech wzmacniaczy zintegrowanych Accuphase (E-260/E-360/E-460) nowymi odpowiednikami z końcówkami „70”.

Oppo UDP-203 – pierwszy wieloformatowy odtwarzacz Ultra HD Blu-ray

Zapowiadany od pewnego czasu pierwszy odtwarzacz Ultra HD amerykańskiej marki Oppo Digital właśnie pojawił się na polskim rynku.  14 grudnia wjechała pierwsza dostawa.

Strona 1 z 22

Najnowsze wydanie

  • okladka 03 2017

Archiwalne wydania

Newsletter

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • Auralic Aries mini
  • Atoll IN300 i Monrio MC207
  • KEF LS50 Wireless
  • Focal Sopra No 2
  • ELAC Miracord 90
  • Dali Spektor
  • Marantz SA-10
  • Supertest łączówek RCA (800-1200zł)

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją