Nowości

Sennheiser CX Sport

Niemiecki producent uśmiechnął się w kierunku sportowców. Nowy produkt w popularnej linii CX, mianowicie CX Sport, to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, odporne na wilgoć i pot, a więc stworzone dla osób aktywnych.

Nowe mobilne Beyerdynamiki

Podczas wystawy w Monachium, Beyerdynamic zaprezentował dwa nowe modele słuchawek mobilnych: lekkie i kablowe Aventho oraz bezprzewodowe wokółuszne Amiron.

Tanie amplitunery A/V Denona

Z rynkowych badań wynika, że udział amplitunerów A/V w rynku RTV systematycznie oddaje pole soundbarom, lecz wciąż ma się dobrze. Producenci AVR-ów nie oddają więc pola, wciąż modernizując ofertę.

Sportowe dokanałówki i dwie nowe wersje JBL Go

Jeszcze dwa lata temu bezprzewodowe słuchawki dokanałowe były dość drogie, a ich wybór bardzo ograniczony. Tymczasem koncepcja ta doskonale odpowiada na zapotrzebowanie wszystkich uprawiających sport lub prowadzących tzw. aktywny tryb życia.

Podniebny głośnik Peachtree DeepBlue SKY

Peachtree DeepBlue SKY to najnowszy zintegrowany bezprzewodowy głośnik mobilny firmy Peachtree Audio.

xDSD - Mobilny killer od iFi Audio

Zapoczątkowuje ponoć nową generację urządzeń iFi Audio, czemu daje wyraz oznaczenie – xDSD.

Lepsze streamery Naima

Naim już od dłuższego czasu nie odświeżał oferty odtwarzaczy strumieniowych, koncentrując się na urządzeniach all-in-one i głośnikach z serii Muso. W końcu jednak dokonał modernizacji i zrobił to „hurtowo”, wymieniając aż trzy modele, poczynając od referencyjnego NDS.

„Neo” high-end ze Słowacji

Firma Neo Style, prowadzona przez Stefana Baniara, pochodzi zza naszej południowej granicy (siedziba mieści się w miejscowości Dohnany w północno-zachodniej części Słowacji, niedaleko granicy z Polską) i od niedawna ma polskiego przedstawiciela –jest nim katowicki RCM.

Czarna edycja Gauder Akustik Vescova MkII

Niemiecki Gauder Akustik wprowadził limitowaną serię 2,5-drożnych kolumn podłogowych Vescova MkII – Black Edition.

Mocarz i płaskie głośniki od Lyngdorf Audio

Duńska firma Lyngdorf Audio, prowadzona przez Petera Lyngdorfa, konstruktora słynnego TacT-a Millenium, wprowadziła do oferty dwie nadzwyczaj interesujące nowości.

Nowości od firmy TAGA

Podczas nadchodzącej wystawy High-End w Monachium polska marka TAGA zaprezentuje kilka produktów, które właśnie wzbogaciły katalog oferowanych urządzeń.

Musical Fidelity M6 Vinyl

W ofercie londyńskiej marki wciąż pojawiają się nowości. Kolejną w tym roku jest M6 Vinyl, czyli zaawansowany i ambitny konstrukcyjnie przedwzmacniacz korekcyjny MM/MC z trzema izolowanymi wejściami RCA (możliwość podłączenia trzech gramofonów/ramion/wkładek jednocześnie) oraz – jak twierdzi producent – zbalansowanym torem sygnałowym (czego wyrazem są wyjścia XLR, obok zwykłych RCA).

Piega Master Line Source 2 – polska premiera

O szwajcarskiej firmie głośnikowej Piega zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy w ramach tej znanej marki zaprezentowano olbrzymi, 4-częściowy zestaw głośnikowy Master Line Source.

Acoustic Energy 300 i AE1 Active

Właśnie zadebiutowała nowa seria zestawów głośnikowych Acoustic Energy – AE300. Choć termin „seria” to zbyt dużo powiedziane. W jej skład wchodzą bowiem – jak na razie – jedynie dwa modele: podłogowy AE309 oraz podstawkowy AE300, któremu także warto poświęcić uwagę.

NAD z korekcją Dirac Live

NAD wzbogacił swoje portfolio o udoskonaloną wersję flagowego procesora dźwięku przestrzennego M17.

Słuchawki PSB z aptX HD i ANC

Rynek bezprzewodowych słuchawek wyższej klasy, wyposażonych w systemy aktywnego tłumienia hałasu – niegdyś zdominowany przez Bose – obfituje w coraz więcej propozycji, już nie tylko od znanych graczy.

Strona 1 z 29

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • House of Marley Stir It Up
  • McIntosh MC252
  • NuPrime CDT-8 Pro
  • Transrotor Massimo TMD
  • NAD C316BEE V2
  • D'Agostino Progression Stereo
  • Relacja z wystawy High-End 2018 w Monachium

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją