Nowości

Dział: Nowości

Samograje Dynaudio

Sty 19, 2018
Samograje Dynaudio

Jeżeli tak poważana firma, jak Dynaudio, wprowadza do oferty bezprzewodowe głośniki strefowe, to można mieć pewność, że ta kategoria produktów nie jest krótkotrwałą modą.

Oczywiście, nie są to proste głośniki bezprzewodowe. Mają one kilka niespotykanych rozwiązań. NoiseAdapt – to funkcja nasłuchiwania pomieszczenia i sterowania głośnością tak, aby muzyka stanowiła tło dla najróżniejszych okoliczności. W przypadku RoomAdapt nazwa tłumaczy wszystko – jest to cyfrowy system korekcji dźwięku pod pomieszczenie, w którym stoi dany głośnik.

dynaudio music1

Dynaudio proponuje cztery modele: Music 1, Music 3, Music 5 i największy Music 7. Dwa pierwsze mają obudowy zamknięte oraz akumulatory (na 8 godz. pracy), podczas gdy “5” i “7” korzystają z bas-refleksów. Głośniki obsługują strumienie audio PCM 24 bit/96 kHz. Przesył muzyki może się odbywać na kilka sposobów, za podstawowe należy uznać DLNA (przewodowo lub Wi-Fi) oraz Bluetooth. Zadbano o wsparcie dla AirPlay. Aplikacje na Androida i iOS umożliwiają obsługę serwisów Tidal i Spotify. Istnieje również możliwość stworzenia umiarkowanie rozbudowanego systemu multiroom (do sześciu stref). Wszystkie modele wyposażono w wejścia analogowe oraz USB; “5” i “7” także w wejście optyczne. Szczytowy Music 7 może pracować również jako soundbar – za sprawą wejścia HDMI ARC. Jak na lifestylowy produkt przystało, każdy głośnik wykończono estetyczną i trwałą tkaniną produkowaną przez duńską firmę Gabriel.

dynaudio music3

Dostępne są cztery wersje kolorystyczne: ciemnoszary, jasnoszary, niebieski i czerwony.

Dystrybutor: Nautilus Poland, www.dynaudio.pl

Ceny: Music 1 – 2190 zł; Music 3 – 2690 zł; Music 5 – 3390 zł; Music 7 – 4290 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Wybierz dział

Aktualnie w testach

  • Piega Premium 701
  • Meze Empyrean kontra HiFiMAN HE100se
  • Denon CEOL N10
  • Cambdridge Audio Edge NQ
  • NuPrime ST-10
  • SOtM sMS-200 Ultra
  • KEF R11

Ranking urządzeń

ranking

Polecane strony

Kontakt z redakcją