PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO
Hide Main content block

Co nowego

Najnowsze artykuły

 • Cambridge Audio EVO75

  Lis 23, 2021
  Stworzenie dobrego samograja tylko z pozoru wydaje się proste. Producenci dysponujący sprawdzoną platformą strumieniową mają ułatwione zadanie, ale złożyć wszystko razem w taki sposób, jak to się udało Cambridge Audio to już wyzwanie.
 • Arcam FMJ CD37

  Lis 09, 2021
  Arcam przez trzy dekady konstruował znakomicie grające, w relacji do ceny, odtwarzacze płyt kompaktowych – znał się na nich, jak mało kto. W 2008 r. zaprezentował swój ostatni ambitny dyskofon, tym razem zdolny także do odczytu płyt Super Audio CD.
 • JBL Charge 5

  Paź 11, 2021
  To głośnik Bluetooth i powerbank w jednym – logiczne połączenie. Sprawdźmy, co poprawiono w stosunku do poprzedniego modelu oznaczonego cyfrą „4”.
 • Vifa Helsinki

  Paź 08, 2021
  Skandynawski głośnik kusi wyglądem i jakością użytych materiałów. Imponuje również brzmieniem. Ale czy to wystarczy, by pokonać rywali?
 • Teufel MOTIV®GO

  Paź 08, 2021
  Niemiecka marka debiutuje na naszych łamach dość spektakularnym dźwiękiem z bardzo kompaktowej obudowy.

Nowości ze świata AV

 • Teufel Boomster

  Paź 29, 2021
  Berliński Teufel zaprezentował nową wersję swojego najpopularniejszego głośnika Bluetooth wyposażonego w radio FM i DAB+. Legitymujący się budzącą respekt mocą (42 W) Boomster doskonale sprawdzi nie tylko się w domu, ale także w plenerze — obudowa jest teraz bryzoszczelna (IPX5).
 • Kino bardzo osobiste od Sony

  Paź 27, 2021
  Nasobne nagłośnienie Atmos — tak chyba najpełniej byłoby sklasyfikować nowość od Sony. SRS-NS7 to wykorzystująca technologię 360 Spatial Sound bezprzewodowa opaska na szyję wyposażona w dwa owalne drivery o wymiarze 33 x 34 mm oraz dwie pasywne membrany.
 • NuPrime Stream-9

  Paź 23, 2021
  Amerykański NuPrime zaprezentował nowy, miniaturowy transport sieciowy wyposażony w zaawansowany upsampler. Stream-9, bo tak go nazwano, został oparty na czterordzeniowym, 64-bitowym procesorze ARM Cortex A53.
 • Buchardt Audio S400 MKII

  Paź 21, 2021
  Duńska firma głośnikowa, prowadzona przez młodego i ambitnego Madsa Buchardta, właśnie zakończyła produkcję bardzo udanego monitora S400. Jego miejsce zajęła nowa wersja MkII, która znacząco różni się od pierwowzoru i – według zapewnień wytwórcy – brzmi znacząco lepiej.
 • Powrót Dynaudio Emit

  Wrz 01, 2021
  Dobre wieści z Dynaudio. Jakiś czas temu słynna duńska marka głośnikowa wycofała z oferty swoją najtańszą linię głośnikową, Emit. Na szczęście nie było to pożegnanie na stałe, lecz zapowiedź rychłego pojawienia się nowej gamy o tej samej nazwie.

Kontakt z redakcją