Nowości

Dział: Nowości

Dziewiąte urodziny Pylon Audio w Q21

Lip 29, 2019
Dziewiąte urodziny Pylon Audio w Q21

Pabianicki salon Q21 z okazji 9. urodzin polskiej firmy głośnikowej Pylon Audio przygotował dziewięć atrakcyjnych pakietów ze wzmacniaczami i amplitunerami stereo, jak również z amplitunerami A/V. W tym drugim przypadku są to zestawy wielokanałowe (do kina domowego).


Pylon Audio to dynamicznie rozwijający się rodzimy producent głośników i zestawów głośnikowych. Firma z siedzibą i fabryką w Jarocinie jest obecnie na etapie wykańczania budowy dużej komory bezechowej – prawdopodobnie największej w naszym kraju. Pylon od lat rozwija własne badania R&D nad głośnikami i oferuje coraz ciekawsze, bardzo konkurencyjne cenowo kolumny. Teraz, niektóre z nich, np. modele Pearl 27, Pearl 25, Sapphire 25 cz Ruby Monitor można będzie nabyć wraz z dobraną elektroniką w sumarycznie niższej cenie. Zestawy, które przygotował dystrybutor są następujące.

  • Onkyo TX-NR686 + Pylon Audio Pearl 27 + Center + Sat – 4799 zł
  • Yamaha RX-V485 + Pylon Audio Pearl 25 + Center + Sat – cena 4299 zł Onkyo TX-RZ840 + Pylon Audio Sapphire 25 + Center + Sat – 8499 zł
  • Cambridge Audio CXA60 + Pylon Audio Sapphire 25 – cena 5499 zł
  • Pioneer A-40AE + Pylon Audio Pearl 25 – 2799 zł
  • NAD C338 + Pylon Audio Sapphire 25 – cena 4699 zł
  • Onkyo TX-8250 + Pylon Audio Pearl 27 – cena 3499 zł
  • Fezz Audio Silver Luna + Pylon Audio Sapphire 25 – 5999 zł
  • Fezz Audio Silver Luna + Pylon Audio Ruby Monitor – 5999 zł

Więcej informacji na stronie internetowej Q21 – TUTAJ.

Pabianicki salon zaprasza również na odsłuchy najnowszego modelu Pylona – monitorów Ruby Monitor. Jest to dwudrożna konstrukcja podstawkowa oparta o autorski głośnik nisko-średniotonowy PSW 17.8 EXA, wyposażony w układ magnetyczny z pierścieniem Faradaya oraz membranę z materiału Endumax. Jest to tworzywo odznaczające się bardzo dobrą równowagą pomiędzy tłumieniem wewnętrznym a sztywnością, przy czym ciężar właściwy membrany jest niższy od analogicznej membrany opartej o włókno szklane czy celulozę. Wysokie tony odtwarza jedwabna kopułka wysokotonowa od norweskiego Seasa. Nieduże, solidne obudowy wykonane z grubych płyt mdf pokrytych naturalnym fornirem, zapewniają odpowiednią sztywność konstrukcji i zapobiegają powstawaniu rezonansów i podbarwień. Szczelinowy tunel bas-refleks umieszczony na froncie niweluje wpływ odległości od tylnej ściany na reprodukcje basu i ułatwia ustawienie w mniejszych pomieszczeniach. Ruby Monitory z powodzeniem można użyć w charakterze monitora bliskiego pola – zestaw jest ponoć neutralny brzmieniowo, przejrzysty, a jednocześnie muzykalny. Kolumny dedykowane są do pomieszczeń o powierzchni 12-23 m2.

Pylon Ruby Monitor

Więcej na stronie www.q21.pl

Kontakt: Salon audio-video Q21, Pabianice, ul. Reymonta 12, tel. (42) 213 01 66

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją