Nowości

Dział: Nowości

Prezentacja systemu Gato Audio w Q21 Wyróżniony

Lut 03, 2021
Prezentacja systemu Gato Audio w Q21

Przedstawiciel marki Gato Audio w Polsce, pabianicki salon Q21 zaprasza na odsłuchy kompaktowego, a zarazem bardzo eleganckiego systemu stereo wysokiej klasy.

Jego sercem jest nowa, rozbudowana funkcjonalnie integra DIA-250S NPM (13 800 zł), która współpracuje ze znakomitymi monitorami FM-8 (4600 zł). Dlaczego ten zestaw jest ciekawy? Naszym zdaniem, co najmniej z dwóch względów. Po pierwsze, sam wzmacniacz DIA-250S to bardzo dobra konstrukcja, o czym mieliśmy okazję się przekonać już dłuższy czas temu – jego recenzję, gdy był znacznie droższy niż obecnie (a gorzej wyposażony!) można przeczytać w darmowym wydaniu AV, które można jest dostępne pod linkiem poniżej.

Recenzja Gato Audio DIA-250S (AV 5/2016)

Wersja z dopiskiem NPM ma na pokładzie moduł strumieniowy z Wi-Fi i Bluetooth aptX HD. Łączność sieciowa (także po kablu Ethernet) zapewnia dostęp do platform strumieniowych Tidal, Qobuz oraz Deezer z poziomu dedykowanej aplikacji lub aplikacji Roon Remote (która rozszerza zakres dostępnych serwisów), jeśli korzystamy z Roona (urządzenie ma certyfikat Roon Ready). Możliwe jest również strumieniowanie UPnP z domowych serwerów NAS i komputerów. Biorąc pod uwagę niewielką dopłatę za te wszystkie funkcjonalności, jest to niezwykle ciekawa opcja, która zwiększa atrakcyjność tego wspaniale wykonanego i cieszącego oko wzmacniacza.

Gato Audio DIA-250S FM-8

Monitory Gato Audio FM-8 to również bardzo ciekawa konstrukcja, która przy obecnej cenie zasługuje na baczną uwagę wszystkich zwolenników małych, dopracowanych głośników. Recenzja jest dostępna pod linkiem poniżej. Gdy testowaliśmy te monitory, kosztowały 8500 zł i otrzymały rekomendację. Warto zauważyć, że obecnie są o prawie 4000 zł tańsze.

Recenzja Gato Audio FM-8

Jak zapewnia przedstawiciel duńskiej marki: „czysty, ale ciepły dźwięk otula nas, pozwalając się odprężyć i porwać muzycznym emocjom już po pierwszych minutach obcowania z zestawem. Zgrabne monitory zadowalają nas dynamicznym dźwiękiem z czytelnym i głębokim basem.” Naszym zdaniem, zdecydowanie warto sprawdzić zestaw DIA-250S/FM-8.

Opisy modeli i ceny:

DIA-250S NPM - https://www.q21.pl/gato-audio-dia-250s-npm.html

FM-8 - https://www.q21.pl/gato-audio-fm-8.html

Kontakt: Salon audio-video Q21, Pabianice, ul. Reymonta 12, tel. (42) 213 01 66, www.Q21.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją