PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Legacy Signature SE

Mar 17, 2021
Legacy Signature SE

„Kolumny o wybitnych właściwościach sonicznych dla osób ceniących sobie duże, swobodne, nieskrępowane, amerykańskie brzmienie.” – tak zachwala pabianicki salon hi-fi konstrukcję amerykańskiej firmy Legacy Audio (https://www.legacyaudio.com), prowadzonej przez Billa Dudlestone’a.

 

„Potężna dawka siły, dynamiki, oddechu, bezpośredni namacalny przekaz połączony z subtelną kremową średnicą i delikatną, rozpyloną 3-wymiarową górą pasma. Silny nisko-schodzący bas z odpowiednim ciężarem i bardzo dobrą kontrolą dopełnia całości. Kolumny dają ogromną przyjemność obcowania z muzyką” – czytamy w komunikacie prasowym dealera na temat modelu Signature SE, który jest dużym (122 x 30 x 35 cm), 4-drożnym systemem głośnikowym z dwoma przetwornikami AMT – wysokotonowym i 4-calowym średniotonowym.

Odsłuch jest możliwy w każdej chwili, ale jest też druga dobra wiadomość: zakup można rozłożyć na 50 nieoprocentowanych rat. O jakiej kwocie mowa? Nieco ponad 43 tys. zł, czyli około 860 zł miesięcznie. Prócz tego salon oferuje możliwość wzięcia w rozliczeniu sprzętu używanego.

Link do oferty

Kontakt: Salon audio-video Q21, Pabianice, ul. Reymonta 12, tel. (42) 13 01 66, www.Q21.pl

Cena: 43 300 zł za parę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją