PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Izolacja dla subwoofera

Cze 27, 2021
Izolacja dla subwoofera

Kanadyjska firma IsoAcoustics wprowadziła do sprzedaży swój kolejny produkt antywibracyjny. Tym razem jest do podstawka do subwooferów – Aperta Sub.

Ma ona postać specjalnie wyprofilowanej aluminiowej ramy na planie prostokąta o wymiarach 265 x 290 mm, którego narożniki formują antywibracyjne stopki o budowie zbliżonej do recenzowanych na naszych łamach stopek OREA. Konstrukcja, której maksymalna nośność producent określa na 36 kg, w znacznej mierze odprzęga mechanicznie subwoofery od powierzchni nośnej, zapobiegając fizycznemu przekazywaniu drgań, w konsekwencji czego poprawia się definicja basu , zmniejsza się efekt „zmulenia” oraz tendencja do wzbudzania podłóg i mebli. Sąsiedzi będą wdzięczni, a niskie tony zyskają na jakości. Akcesorium nie jest drogie, więc na pewno warto je wypróbować.

Producent przekonuje, że kształt ramy (oraz odpowiedni dobór jej wymiarów) minimalizuje ryzyko kolizji z nóżkami samego subwoofera. W komplecie znajdują się cztery podkładki dla instalacji na dywanie.

Dystrybutor: Audio Klan, www.audioklan.pl | Cena: 769 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją