PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Sony Link Buds - słuchawki z dziurką

Mar 21, 2022
Sony Link Buds - słuchawki z dziurką

Japońscy inżynierowe z Sony zaprezentowali nietuzinkowy produkt. Link Buds to ultralekkie (4,1 g) bezprzewodowe słuchawki true wireless. Wyróżnia je pewna cecha — miejsce, w którym normalnie znalazłaby się wkładka dokanałowa jest puste.

 

sony link buds

Link Budsy są reklamowane pod hasłem „nie trać kontaktu ze światem”. Konstrukcja przepuszcza bowiem dźwięki z otoczenia.Podczas projektowania wykorzystano dane dotyczące kształtu uszu gromadzone od 1982 roku — jedne z pięciu dołączonych do kompletu silikonowych opasek powinny zagwarantować pewne trzymanie się w naszych małżowinach usznych. Nasze wstępne doświadczenia z tymi nietypowymi dokami wskazują, że ich zakładanie wymaga ćwiczeń i pewnej wprawy, ale gdy już to opanujemy, Link Buda okazują się całkiem wygodne.

sony link buds

Transmisja Bluetooth w wersji 5.2 jest wspierana kodekami AAC oraz SBC. Co ciekawe, producent nie zaaplikował swojego autorskiego kodeku LDAC. 5,5-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu może zostać przedłużony o 12 godzin dzięki energii zgromadzonej w etui, a norma IPX4 gwarantuje odporność słuchawek na zachlapania. Wisienką na torcie jest wsparcie technologii 360 Sound Reality. Pchełki zostały wykonane z tworzyw pozyskanych z recyklingu i dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

sony link buds

Dystrybutor: Sony Polska, www.sony.pl | Cena: 899 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją