PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Fezz Audio w dystrybucji Q21

Lut 07, 2023
Fezz Audio w dystrybucji Q21

Założona w 2015 r. polska firma specjalizująca się we wzmacniaczach lampowych zmieniła strategię sprzedażową na polskim rynku. Za dystrybucję produktów Fezz Audio odpowiada od teraz pabianicka firma Q21.

 

W naszym odczuciu, jest to korzystna zmiana, która może przyczynić się do poprawy dostępności urządzeń na terenie całego kraju. Z pewnością spowoduje także możliwość recenzowania tych urządzeń na naszych łamach.

fezz visualization 01

Podlaska firma w ostatnim czasie skupiła się na wzornictwie, czego efekt wyraźnie widoczny — i trzeba przyznać, że bardzo pozytywny — w serii Evolution. Składa się ona z sześciu modeli wzmacniaczy, których konstrukcje wywodzą się ze znanych już modeli, takich jak: Silver Luna, Mira Ceti, Titania czy Lybra 300B. Ten ostatni jest najdroższą Integrą Fezza i wyróżnią się zastosowaniem dwóch triod 300B na kanał w konfiguracji PSE (parallel single-ended). Wszystkie modele z serii Evolution można doposażyć w płatne opcje: pilot. Wejście HT, klatkę ochronną, moduł Bluetooth (wszystkie opcja po 490 zł). Dostępny są także zestawy lamp premium. Urządzenia są dostępne aż w siedmiu atrakcyjnych, kolorowych wykończeniach.

fezz visualization 02

Dystrybutor: Q21, www.q21.pl

Ceny wybranych modeli: Silver Luna — 6900 zł; Titania — 12 100 zł; Mira Ceti 300B — 14 200 zł, Lybra 300B — 21 500 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją