Nowości

Dział: Nowości

Referencyjne dokanałowe AKG

Mar 20, 2018
Referencyjne dokanałowe AKG

Wbrew apokaliptycznym wizjom pesymistów, marka AKG, w którą w ubiegłym roku uderzyła fala zwolnień grupowych, będących wynikiem zamknięcia austriackiej fabryki i centrum R&D (wskutek przejęcia grupy Harmana przez Samsunga), nie wstrzymała prac badawczych nad drogimi produktami.

Tyle tylko, że w centrum uwagi są słuchawki mobilne, nie domowe. Czemu w zasadzie trudno się (w tej sytuacji) dziwić. N5005 to reprezentant najwyższej serii słuchawek dokanałowych tego producenta, będący konstrukcją hybrydową, wyposażoną w jeden przetwornik dynamiczny o średnicy 9,2 mm i cztery drivery armaturowe (BA – Balanced Armature).

AKG N5005 2

W komplecie znajdują się ponadto cztery filtry pozwalające kształtować charakterystykę brzmieniową oraz kabel z odbiornikiem Bluetooth 4.1 i wzmacniaczem, dzięki czemu słuchawki można traktować także jako bezprzewodowe. Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 8 godzin.

AKG N5005 1


Trójprzyciskowy uniwersalny pilot z mikrofonem pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Ponadto N5005 wyposażono w silikonowe wkładki w czterech rozmiarach i wkładki typu spinfit w trzech rozmiarach (S, M, L). Pozwala to na doskonałe dopasowanie tych doków i maksymalny komfort użytkowania. Oczywiście jest też futerał transportowy.

AKG N5005


Obudowy słuchawek pokryto błyszczącą, lecz odporną na zarysowania ceramiką, co dodatkowo podkreśla ich jakość i cenę – bo ta nie należy do przystępnych.

Kontakt: Suport, www.jbl.com.pl | Cena: 4000 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją