Nowości

Dział: Nowości

Nowe mobilne Beyerdynamiki

Cze 12, 2018
Nowe mobilne Beyerdynamiki

Podczas wystawy w Monachium, Beyerdynamic zaprezentował dwa nowe modele słuchawek mobilnych: lekkie i kablowe Aventho oraz bezprzewodowe wokółuszne Amiron.

Aventho są konstrukcją nauszną zamkniętą, wyposażoną w wymienne pady, ładne materiałowe etui oraz trzyprzyciskowe zdalne sterowanie na kablu, które komunikuje się zarówno z urządzeniami iOS, jak również androidami. Słuchawki ważą 210 g (bez kabla) i mają typową impedancję – 32 Ω. Wykorzystano w nich przetworniki w firmowej technologii Tesla.

Beyerdynamic Aventho profil 

Amiron Wireless to dużo większa konstrukcja wokółuszna, bezprzewodowa (mogąca także pracować w trybie kablowym) o masie 380 g, wyposażona w najnowszej generacji moduł odbiorczy Bluetooth 4.2, kompatybilny z kodekami aptX, apt HD oraz aptX LL – ten ostatni jest adresowany do graczy i namiętnych oglądaczy produkcji wideo. Dzięki zamkniętej konstrukcji małżowin, zapewniona jest dobra izolacja od otoczenia, a akumulator o pojemności 1050 mAh zapewnia aż ponad 30 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Beyerdynamic Aventho profil1  Beyerdynamic Aventho 1

 

Firmowa aplikacja MIY, bazująca na opracowaniu firmy Mimi Hearing Technologies, umożliwia spersonalizowanie doznać dźwiękowych, ponadto ma funkcję monitorowania głośności odsłuchu. Obsługę ułatwiają dodatkowo komunikaty głosowe o stanie baterii. Do ładowania słuchawek, które trwa tylko dwie godziny, służy port USB typu C. Także i w tym modelu źródłem dźwięku są firmowe przetworniki Tesla.

Kontakt: Konsbud Hi-Fi, www.konsbud-hifi.pl | Ceny: Aventho – 329 euro; Amiron Wireless – 699 euro

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją