Nowości

Dział: Nowości

Druga generacja M6PRO

Sie 01, 2018
Druga generacja M6PRO

W sprzedaży pojawiła się nowa wersja niedrogich dokanałowych słuchawek M6 PRO, będących jednym z najpopularniejszych produktów amerykańskiego producenta MEE Audio (sprzedaż tego modelu oscylowała dotąd na poziomie 100 tys. sztuk rocznie).

Do tej udanej modularnej konstrukcji wprowadzono liczne ulepszenia, mające na celu zwiększenie wygody użytkowania, przy zachowaniu świetnego, a nawet jeszcze lepszego dźwięku. To efekt połączenia nowej, ultracienkiej membrany o grubości 5 mikronów i superlekkiej aluminiowej cewki. W rezultacie uzyskano większą precyzję i liniowość reprodukcji w pasmie powyżej 2 kHz.

 M6 PRO sluchawki 1 M6 PRO sluchawki 3

 

Opatentowany sposób kotwiczenia słuchawek w kanale usznym, połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych, pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie głośności, a ponadto zapewnia większą wygodę, brak konieczności częstych korekt ułożenia słuchawek. W komplecie znajdują się dwa przewody: jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). Dostajemy także przejściówkę do zastosowań profesjonalnych na duży, 6,3-mm jack.

 

M6 PRO sluchawki 2

 

Słuchawki są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5) i wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Warto wspomnieć o przeprojektowanych złączach, które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór przewodu od niezależnego producenta.

Kontakt: Rafko, www.rafko.com | Cena: 269 zł

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją