Nowości

Dział: Nowości

NAD Viso HP70 - bezprzewodowe słuchawki z ANC

Sie 09, 2018
NAD Viso HP70 - bezprzewodowe słuchawki z ANC

Słuchawki bezprzewodowe Viso HP70 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w tej kategorii słuchawek mobilnych. To także konstrukcja pokrewna wobec testowanych w tym wydaniu AV słuchawek PSB M4U 8, co nie dziwi, zważywszy na fakt, że obie firmy łączy wspólny kapitał.

Parametry, funkcjonalność i sterowanie słuchawkami są więc identyczne jak we wspomnianym modelu PSB, drobne różnice dotyczą wyposażenia (NAD-y mają półtwardy pokrowiec), przede wszystkim skupiono się w nich jednak na stylistyce. Jak widać na zdjęciach, Viso HP70 mają bardziej minimalistyczne, węższe, gładkie muszle (w środku również nieco mniej pojemne niż u PSB), jak również cieńsze, bardziej eleganckie pałąki, dzięki czemu słuchawki są nieco lżejsze optycznie (fizycznie także).

 

 NAD Viso 1 NAD Viso 2

Kolorystyka w obu przypadkach jest jednakowa – szkoda, że tutaj NAD nie postanowił pójść o krok dalej, oferując ciekawsze warianty kolorystyczne niż czarny.

NAD Viso zestaw

W przeciwieństwie do PSB, wbudowany akumulator nie jest wymienialny, ale również wystarcza na 15 godzin pracy słuchawek w trybie bezprzewodowym. Po jego wyczerpaniu można skorzystać z trybu pasywnego, ale jak widać na przykładzie PSB, lepiej wziąć ze sobą powerbank lub po prostu pamiętać o jego naładowaniu.

 

 NAD Viso 3 NAD Viso 4

Dystrybutor: Audio Klan, www.audioklan.pl | Cena: 1699 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją