Nowości

Dział: Nowości

Denon CEOL N10

Sie 20, 2018
Denon CEOL N10

CEOL – tak nazywał się pierwszy usieciowiony, lifestylowy zestaw mini Denona. Przyszedł czas na jego następcę – N10.

Składa się z niewielkiej jednostki typu sieciowy amplituner CD (szerokość 280 mm) i pary małych dwudrożnych monitorów SC-N10 bazujących na 12-cm głośniku nisko-średniotonowym i 3-cm miękkiej kopułce.

 

Denon Ceol 1

 

Funkcjonalność – to drugie imię CEOL-a. Zadbano tu nie tylko o bezprzewodowy dostęp do sieci ze wsparciem protokołu DLNA, możliwością pracy w firmowym multiroomie HEOS, ale także nową wersję AirPlay 2 (możliwy multiroom), wbudowany streaming (TiDAL, Deezer, Spotify, Amazon Music), asystenta głosowego (Amazon Alexa), jak również Bluetooth.

Denon Ceol 2

Muzykę można odtwarzać także konwencjonalnie – z płyty CD lub z zewnętrznego źródła sygnału (dostępne dwa wejścia optyczne i jedno liniowe) lub też w pendrive’a, czemu służy port USB typu A na przedniej ściance.

 

Denon Ceol 3

 

Atrakcyjną cechą nowego CEOL-a jest jego wygląd – białe wykończenie i minimalistyczny design są zgodne z obecnymi trendami, a panel dotykowy w przedniej części górnej ścianki podkreśla nowoczesność konstrukcji. Sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia br.

Kontakt: Horn Distribution, www.horn.eu | Cena: 2695 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją