Nowości

Dział: Nowości

Moon 390 - Przedwzmacniacz strumieniowy z HDMI

Wrz 01, 2018
Moon 390 - Przedwzmacniacz strumieniowy z HDMI

Kanadyjski Simaudio, produkujący high-endowe urządzenia audio pod marką Moon, dodał do swojej oferty ciekawy produkt, a mianowicie dwukanałowy przedwzmacniacz z wbudowanym przetwornikiem c/a, odtwarzaczem strumieniowym, torem sygnałowym HDMI kompatybilnym z sygnałami 4K HDR oraz wzmacniaczem słuchawkowym.

Jest to więc urządzenie pomyślane jako jednostka centralna minimalistycznego systemu A/V, w którym liczy się wysoka jakość dźwięku stereo – zarówno przy odsłuchu muzyki z płyt i plików, jak również z płyt wizyjnych, tudzież platform stremingowych wideo oraz z telewizji.

Wejścia HDMI są aż cztery, wyjście w tym standardzie jest jedno. Prócz tego użytkownik ma do dyspozycji dwa analogowe wejścia liniowe (RCA i XLR), wejście phono MM/MC, cztery wejścia cyfrowe (USB audio, SPDIF RCA, Tosllink, AES/EBU), kartę wi-fi oraz oczywiście wejście LAN/Ethernet. Wśród dostępnych muzycznych serwisów strumieniowych nie zabrakło TiDAL-a i Deezera. Moduł sieciowy (MiND2) jest kompatybilny z Roonem, co znakomicie podnosi walory użytkowe.

moon simaudio 1

O jakości wbudowanego słuchawkowca może świadczyć jego znaczna moc wyjściowa – 800 mW przy 50 Ω i aż 200 mW przy 300 Ω.

Kontakt: Audio Center Poland, www.audiocenter.pl | Cena: 19 995 zł

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją