Nowości

Dział: Nowości

Ultrasone Edition Eleven

Lis 20, 2018
Ultrasone Edition Eleven

W segmencie słuchawek za około 1000 euro pojawia się kolejny gracz – tym razem od Ultrasone. Edition Eleven to lekkie (318 g) słuchawki otwarte stworzone w ramach limitowanej serii liczącej 1111 sztuk.

Nowy przetwornik ma średnicą 40 mm, a membranę wykonaną z włókien biocelulozy TruText napędza magnes NeFeB. Całość zapewnia pasmo sięgające ponad oktawę powyżej górnej granicy pasma akustycznego – 42 kHz.

Firmowa technika S-Logic Plus ma na celu poprawiać przestrzenność prezentacji. Dźwięk dochodzący ze słuchawek nie jest już lokowany wewnątrz głowy słuchacza, ale przesunięty do przodu. Z kolei technika ULE (Ultra Low Emission) oraz ekranowanie membran stopem MU zmniejsza promieniowanie niskoczęstotliwościowe – aż o 98%.

Ultrasone Edition Eleven

Słuchawki są produkowane ręcznie w fabryce znajdującej się w Gut Raucherberg, blisko jeziora Starnberg. Najwyższa jakość wykonania oraz staranny dobór materiałów (obudowy wykończono drewnem orzechowym) to niewątpliwe atuty. O odpowiedni komfort noszenia dbają welurowe okładziny muszli. W razie potrzeby, można je wymienić – operacja jest bardzo łatwa. Edition Eleven są dostarczane z odłączanym kablem słuchawkowym, przejściówką 3,5->6,3 mm, ściereczką z mikrofibry służącą do pielęgnacji metalowych elementów, statywem oraz woreczkiem transportowym.

Kontakt: Audio Center, www.audiocenter.pl | Cena: 4290 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją