Wzmacniacz Marantz PM6005

Gru 03, 2014

Index

Niedroga, świetnie wykonana integra, z wejściami cyfrowymi – w dodatku Marantza. Takie zestawienie cech musi budzić pożądanie.

Dystrybutor: Horn Distribution, www.marantz.pl
Cena: 2495 zł
Dostępne wykończenia: srebrny, czarny

Tekst: Marek Lacki | Zdjęcia: AV

audioklan 421x71 07102019

 

 


marantz-pm6005-aaa 

Wzmacniacz ten zastąpił właśnie model PM6004 i jest nowością w ofercie Marantza. To najtańsza integra  w katalogu japońskiej marki i jednocześnie najtańsza w naszym teście.

Jak przystało na „japończyka”, PM6005 ma bogate wyposażenie. Standardowo, ma regulatory barwy i balansu, które można odłączyć przyciskiem Source Direct. Jest też funkcja loudness, zmieniająca barwę na fizjologiczną, co pomaga wydobyć pełną dynamikę przy bardzo cichych nocnych odsłuchach. Nie zabrakło też wyjścia słuchawkowego oraz wzmacniacza gramofonowego. Na pokładzie zmieścił się nawet przetwornik cyfrowo-analogowy, do którego można podłączyć dwa źródła cyfrowe. Zaciski głośnikowe są podwójne, przełączane za pomocą przekaźnika. Akceptują wszystkie rodzaje wtyków. Aby zastosować banany bądź końcówki BFA, konieczne jest jednak usunięcie zaślepek.


Prev Next »

1 komentarz

  • Krystian napisane przez Krystian środa, 03 December 2014 11:19

    Redakcjo, a jak ten Marantz wypada na tle Pioneera A-30.
    Zdaję sobie sprawę, że to nie ta sama półka cenowa, jednakże szukam obecnie niedrogiego wzmacniacza stereo i chciałbym go skonfrontować z redakcyjnym i bardzo chwalonym A-30. Do PM6005 kusi mnie wejście cyfrowe.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Krystian.

Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją