PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Hegel H90

Gru 15, 2017

Index

Najnowsza integra Hegla rozbudza oczekiwania. Poprzednik zbierał laury i był ceniony przez użytkowników. Tymczasem gołym okiem widać, że „dziewięćdziesiątce” znacznie bliżej do sporo droższej konstrukcji – Rösta – co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę.

Dystrybutor: Camax, www.hegelpolska.com.pl
Cena: 7290 zł

Tekst i zdjęcia: Filip Kulpa

audioklan

 

 


Hegel H90 - Wzmacniacz zintegrowany

TEST

Hegel H90 1 aaa 

Hegel Music Systems z siedzibą w Oslo to przykład producenta, który nader często wprowadza nowości i odkąd o firmie tej zrobiło się głośno, ani na moment nie zwalnia ona tempa. W tym względzie polityka firmy kojarzy mi się trochę z poczynaniami Musical Fidelity w ubiegłej dekadzie – choć na mniejszą skalę (wówczas to Antony Michaelson dosłownie zasypywał rynek nowościami tworzonymi chyba bardziej z pobudek ambicjonalnych niż rzeczywistych potrzeb klientów).

Częste wymiany modeli mogą świadczyć z jednej strony o dużej aktywności producenta w opracowywaniu coraz doskonalszych układów elektronicznych, z drugiej zaś – budzić (poniekąd uzasadnione) podejrzenia, że bardziej chodzi o marketing. A jak to wygląda w przypadku Hegla? Według mnie, mamy do czynienia głównie z tym pierwszym przypadkiem (choć nie tylko). Swój wkład do tejże oceny niewątpliwie będzie mieć bohater niniejszego testu – świeżutka integra H90. Jaki? – o tym zaraz się przekonamy.


Prev Next »

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Atoll IN400 SE Atoll IN300 »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją