PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Moon 230 HAD

Cze 25, 2016

W bogatym katalogu kanadyjskiego producenta pojawiła się ciekawa integra słuchawkowa. To świetna propozycja dla tych, którzy szukają przede wszystkim wszechstronności.

Dystrybutor: Audio Klan, www.audioklan.com.pl
Cena: 6999 zł

Tekst: Dawid Grzyb | Zdjęcia: AV

audioklan

 

 


Moon 230 HAD - przetwornik c/a i wzmacniacz słuchawkowy

TEST

Moon 230HAD aaa

Mająca siedzibę w mieście Boucherville (prowincja Quebec) firma Simaudio powstała w 1980 roku. Choć jej produkty były początkowo skierowane na rynek profesjonalny, to szybko zaskarbiły sobie przychylność entuzjastów dobrego brzmienia. Integra słuchawkowa Neo 230HAD jest, co prawda, jednym z najmniejszych urządzeń z oferty Simaudio, ale mimo to zupełnie poważnym.

Oferta Simaudio została podzielona na kilka kategorii. MiND (MOON inteligent Network Device) to firmowa platforma do odtwarzania muzyki bezprzewodowo. Dalej jest seria urządzeń Moon, w skład której wchodzą dwa przedwzmacniacze gramofonowe oraz zasilanie do nich, a także oparty na platformie MiND odtwarzacz strumieniowy.

Najwyższą serią jest Moon Evolution. Składają się na nią produkty drogie, wg producenta bezkompromisowe, które odzwierciedlają zdolności inżynierów firmy. Natomiast grupa Moon Neo jest określana jako luksus przyjazny dla kieszeni. W jej skład wchodzą rozwiązania podobne do tych w Evolution, lecz zauważalnie tańsze. Mamy zatem osobne przedwzmacniacze, końcówki mocy, integry stereo, streamery DSD, odtwarzacze CD oraz bohatera naszego testu – Neo 230HAD.

PEŁNY TEST DOSTĘPNY TUTAJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « PS Audio NuWave DAC

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją