PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Przetwornik c/a Chord 2Qute

Sie 07, 2017

Index

Prawdziwa miniaturka, gabarytowo wręcz urządzenie mobilne, a mimo to po wpięciu do rasowego systemu stereo zapewnia takie efekty, że… nie bardzo wiadomo, jak to w ogóle jest możliwe!

Dystrybutor: Voice, www.voice.com.pl
Cena: 5590 zł
Dostępne wykończenia: czarny lub srebrny

Tekst: Marek Lacki, Filip Kulpa | Zdjęcia: AV

audioklan

 

 

Chord 2Qute - Przetwornik c/a

TEST

Przetwornik c/a Chord 2Qute

Brytyjska firma Chord Electronics jest znanym producentem elektroniki wysokiej klasy. Przez lata jej specjalnością były wzmacniacze z zasilaniem impulsowym, jednak już od dłuższego czasu wizerunek firmy kształtują zupełnie inne produkty ery cyfrowej: przetworniki c/a, w tym te mogące pełnić funkcje wzmacniaczy słuchawkowych. Hugo i Mojo stały się wielkim sukcesem firmy prowadzonej przez Johna Franksa, w którym swój znaczący udział ma genialny konstruktor źródeł cyfrowych – Robert Watts. Wybitna relacja jakości do niewygórowanej ceny sprawiły, że sprzedaż tych produktów poszła w dziesiątki tysięcy sztuk – sukces to bezdyskusyjny, o którym znakomita większość specjalistycznych producentów sprzętu hi-fi i high-end może jedynie pomarzyć.  
Kilka lat temu Chord przedstawił serię miniaturowych urządzeń Chordette. Obecnie pozostał w niej tylko jeden produkt – testowany 2Qute DAC, będący formalnym następcą modelu Qute EX, od którego nie różni się z zewnątrz absolutnie niczym, natomiast w środku jest… No właśnie – sprawdźmy to.


Prev Next »

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją