Nowości

Premierowe odsłuchy słuchawek Focal Stellia

W Pabianickim salonie Q21 można już posłuchać nowego modelu zamkniętych słuchawek Focala – o nazwie Stellia. Oficjalna światowa premiera miała miejsce 12 lutego, a wraz ze słuchawkami zaprezentowano pierwszy w dorobku firmy wzmacniacz słuchawkowy – Arche.

Pylon Audio Diamond 30 w salonie Q21

Diamond 30 to największa 3-drożna konstrukcja wolnostojąca w ramach linii Diamond, w której zastosowano znaną i cenioną 19-mm kopułkę tekstylną firmy Scan Speak. Średnie tony odtwarza wyspecjalizowany 15-cm głośnik norweskiego Seasa, a dół pasma podobnie, jak w modelu Diamond 28, powierzono parze 18-cm celulozowych przetworników niskotonowych.

Haiku Origami EL34 SE w pabianickim Q21

Zdecydowana większość wzmacniaczy single-ended wykorzystuje triody – i to nie byle jakie, bo kultowe i – co tu dużo mówić – kosztowne 300B. Tymczasem nie jest to żaden wymóg, ponieważ możliwe są inne, znacznie mniej kosztowne konfiguracje.

Audio-Technica – wkładki MM z serii VM95

Audio-Technica zaprezentowała nową linię wkładek VM95. W jej skład wchodzi sześć modeli pokrywających całkiem szerokie spektrum cenowe – od 179 do 999 zł.

Yamaha PianoCraft

Mar 11, 2019
Yamaha PianoCraft

PianoCraft to jedna z najbardziej znanych propozycji Yamahy – kojarzą ją nawet osoby niespecjalnie interesujące się tematyką audio.

Aurender A100

Mar 08, 2019
Aurender A100

Koreański Aurender zaprezentował swój najnowszy, w pełni zintegrowany odtwarzacz strumieniowy. A100 to także najtańszy tego typu produkt w ofercie marki i zarazem pierwszy w cenie poniżej 20 tys. złotych.

Monitor Audio Gold - Piąta generacja

„Złota” seria Monitor Audio to kawał historii tej marki, i nie tylko. W sprzedaży właśnie pojawiła się piąta generacja.

JBL Tune 500 - Słuchawki bezprzewodowe

Tune 500 to nowe budżetowe przewodowe słuchawki nauszne od potentata w tym segmencie rynku, dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i różowym.

NAD M10

Mar 04, 2019
NAD M10

 W serii Masters firma NAD nie proponowała, jak dotąd, urządzeń zintegrowanych, a tym bardziej w formacie mniejszym niż klasyczny. Nastał czas to zmienić.

Rocznicowe McIntoshe

W tym roku przypada jubileusz 70-lecia założenia firmy McIntosh (1949-2019). Z tej okazji amerykański producent z siedzibą w stanie Nowy Jork przygotował trzy nowości.

Audiolab M-DAC Nano

Audiolab, dotąd niekojarzący się z urządzeniami przenośnymi, postanowił zaznaczyć swoją obecność w tym obiecującym segmencie – i to od razu w dość charakterystyczny sposób.

Ekonomiczny gramofon Hama TT3000RBT

Moda na czarne płyty, a więc i gramofony zachęca coraz to kolejnych graczy do wejścia w ten segment rynku. Bywa, że są to marki do tej pory zupełnie niezwiązane w rynkiem urządzeń analogowych.

ProAc Response DB3

Brytyjski specjalista od niedużych kolumn wprowadził do oferty ambitny mały monitor z 13-cm głośnikiem nisko-średniotonowym.

aptX HD dla iSine od Audeze

Kalifornijska firma Audeze zaprezentowała moduł bezprzewodowy Cipher BT dedykowany do serii znakomitych słuchawek dokanałowych iSine.

Copland CTA 408

Lut 20, 2019
Copland CTA 408

Copland, duński producent znany z urządzeń lampowych, jeszcze w maju ubiegłego roku zaprezentował w Monachium swoją najnowszą integrę – oczywiście lampową. Teraz CTA 408 jest już dostępny w sieci sklepów Top HiFi & Video Design.

Musical Fidelity M2si

Najtańszą integrą Musical Fidelity nie jest już 85-watowy wzmacniacz M3si. Londyńska firma niedawno zdecydowała się wprowadzić do oferty model, który – według wszelkich znaków na ziemi i niebie – jest jego minimalistyczną wersją, pozbawioną kilku – niekoniecznie niezbędnych – dodatków.

Strona 1 z 33

Kontakt z redakcją