PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Nowa dystrybucja iFi Audio

Lis 30, 2023
Nowa dystrybucja iFi Audio

Pabianicka firma 21Distribution wzięła pod swoje „skrzydła” znaną miłośnikom dobrego brzmienia, brytyjską markę IFi Audio. Począwszy od 1 grudnia br. oficjalnie reprezentuje ją na polskim rynku.

 

Jak przyznaje nowy przedstawiciel, jest to ważny krok w rozwoju firmy, która do tej pory koncentrowała się na klasycznym „dużym hi-fi”, a zarazem szansa na poprawę dostępności tych interesujących urządzeń na naszym rynku.

iFi Audio została założona w 2012 roku przez Thorstena Loescha oraz Vincenta Luke’a. W ciągu tych 11 lat działalności firma zdobyła uznanie wśród audiofilów, melomanów i wielu użytkowników, którzy oczekiwali dobrego brzmienia nie za „miliony”. iFi w dalszym ciągu kontynuuje swoją misję zapewniania jak najlepszej jakości dźwięku, zarówno w urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych przy utrzymaniu atrakcyjnego i rozsądnego poziomu cen.

ifi diablo 2

Przy okazji zmiany dystrybucji debiutuje ciekawy produkt, a mianowicie nowa odsłona lubianego, zaawansowanego technicznie, mobilnego DAC AMP-a — iFi iDSD Diablo 2. Zmiany widać już na pierwszy rzut oka — urządzenie ma całkiem nowe wykończenie. Jego obudowa jest w charakterystyczny sposób żłobiona, w kolorze czerwonym, z szarym paskiem na dole. Na obu końcach znajdują się komplety wejść i wyjść. Urządzenie wyposażono odbiornik Bluetooth wspierający kodek aptX Lossless i baterię o pojemności 4800 mAh, która ma zapewnić długie działanie nawet przy dużym obciążeniu. Wyjścia słuchawkowe są dwa: single-ended 6,35 mm i zbalansowane 4,4 mm. W trybie Nitro „diabełek” oferuje moc maksymalną 5180 mW i napięcie nawet 19,2 V, co pozwoli poskromić nawet najbardziej oporne nauszniki.

ifi diablo 2

Producent wyposażył przetwornik w wyjście liniowe oraz rozkładane nóżki mające ułatwić wykorzystanie go w zastosowaniach stacjonarnych. W zestawie znalazł się nawet zasilacz wtyczkowy iPower 2. W konstrukcji urządzenia zastosowano w pełni zbalansowany obwód dual mono PureWave oraz układ iEMatch przeznaczony dla słuchawek o dużej efektywności.

Kontakt: 21Distribution, 95-200 Pabianice, Reymonta 12, www.21Distribution.pl  


Cena: iDSD Diablo 2 — 5499 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją