PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Samsung - Projektorowy freestyle

Sty 11, 2022
Samsung - Projektorowy freestyle

Firma Samsung niebawem wprowadzi do sprzedaży ultrakompaktowy mobilny projektor multimedialny o nazwie The Freestyle. Nie jest to jednak kolejny, podobny do innych, projektor wizyjny, który można spakować do torby i wziąć ze sobą na imprezę czy do biura. Nazwa wiele tłumaczy.

 

SP LSP3BLAXZA 007 R Pers Tilted

Ważące zaledwie 830 g urządzenie w kształcie puszki lub fotograficznej lampy studyjnej umożliwia ustawienie na dowolnej powierzchni, w tym także na podłodze, i projekcję obrazu dobrej jakości na suficie, ścianach i innych, właściwie dowolnych, powierzchniach. Dużym ułatwieniem jest obrotowy stojak, który umożliwia ustawienie osi projektora pod dowolnym kątem do podłogi (0-180 stopni). Otwiera to przed widzami wiele nowych zastosowań. The Freestyle może się świetnie sprawdzić w połączeniach wideo czy lekcjach online.

The Freestyle Lifestyle 01 Main

Projektor wyświetla obraz o przekątnej nawet 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Na funkcję automatycznego dostosowania obrazu składa się szereg rozwiązań, takich jak autokorekta efektu trapezu, automatyczne wyostrzenie, dopasowanie ustawień koloru do rodzaju powierzchni (nie musi być biała lub szara), a także automatyczne poziomowanie. Wszystko to sprawia — jak zapewnia producent — że korzystanie z The Freestyle jest szybkie i wyjątkowo łatwe. Cylindryczny korpus obudowy umożliwił zastosowanie głośnika o charakterystyce dookólnej (360°). Jakość dźwięku ma być więc kolejnym atutem projekcyjnej „puszki”.

The Freestyle Lifestyle 05 1

The Freestyle daje także wolność wyboru, co do sposobu korzystania z treści – można ją wyświetlić z urządzenia mobilnego albo klasycznie, korzystając z funkcji Smart TV na projektorze. Dopracowana została także kwestia zasilania. Za pomocą kabla USB typu C projektor połączymy z odpowiednio wydajnym powerbankiem. Urządzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Cena na rynku amerykańskim (gdzie The Freestyle oficjalnie zadebiutował, podczas wystawy CES) wynosi 899 dolarów.

Prezentacja wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=6lnY8oqVh3A&t=111s

Kontakt: Samsung Electronics Polska, www.samsung.com

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją