PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Farad Super3

Maj 25, 2023
Farad Super3

FARAD to holenderska marka, której wąską specjalizacją są wysokiej klasy zasilacze liniowe stworzone z myślą o urządzeniach, które umożliwiają podłączenie zewnętrznego źródła zasilania. W szczególności dotyczy to wszystkich urządzeń o małym poborze mocy, które fabrycznie muszą się zadowolić niskiej klasy zasilaniem impulsowym, nierzadko w formie wtyczkowej.

Zasilacz Super 3 jest dostępny w wersjach na wszystkie popularne wartości napięcia prądu stałego: 5, 6, 7, 9, 12, 15, 19 i 24 V DC. Na zamówienie producent wykonuje zasilacze na inne, mniej typowe napięcia. W razie konieczności możliwa jest także zmiana napięcie w urządzeniu, które już posiadamy. FARAD gwarantuje najwyższa jakość użytych podzespołów, m.in. kondensatory o niskim współczynniku ESR, czy doskonałej jakości transformator toroidalny, który jest sercem każdego dobrego zasilacza.

Profesjonalne złącze DC GX16-4 gwarantuje pełną stabilność połączenia. Super3 można opcjonalnie wyposażyć w wysokiej jakości rodowane gniazdo IEC marki Furutech. Producent wskazuje także na możliwość zastosowania wysokiej klasy bezpieczników (230 V 800mAT 5x20 mm). W komplecie z zasilaczem otrzymujemy standardowy kabel DC, jednak i tu można uzyskać poprawę, stosując przewód wyższej jakości — tzw. Level 1 lub Level 2.

Obudowy zasilaczy FARAD wykonane są z anodowanego na czarno stopu aluminium, co czyni je nie tylko niezwykle estetycznymi, ale również skutecznie ekranuje przed niepożądanymi polami elektrycznymi.

Niebawem planujemy opublikowanie testu tego zasilacza.

Dystrybutor: Audiosource, www.audiosource.pl

Ceny: wersja standardowa — 2900 zł; wersja z gniazdem zasilającym AC Furutech (INLET R) — 3190 zł; wersja „24 V” lub inne, nietypowe napięcie DC — dodatkowo 290 zł.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją