Nowości

Dział: Nowości

aptX HD dla iSine od Audeze

Lut 22, 2019
aptX HD dla iSine od Audeze

Kalifornijska firma Audeze zaprezentowała moduł bezprzewodowy Cipher BT dedykowany do serii znakomitych słuchawek dokanałowych iSine.

 

Audeze iSine 20

Zastępuje on cyfrowe połączenie Cipher dedykowane do urządzeń iOS – i to co najwyżej z niewielką stratą na jakości brzmienia. To zasługa obsługi kodeka aptX HD (24 bity / 48 kHz) w ramach Bluetooth 5.0. Kodeka tego wprawdzie nie wspierają żadne znane nam urządzenia firmy Apple, za to część smartfonów androidowych – jak najbardziej (na przykład: LG G6, G7). Tym samym, słuchawki iSine 10 i iSine 20 czy iSine LX mogą teraz współpracować z urządzeniami różnych marek i grać z nimi lepiej niż po kablu – a to dlatego, że wbudowana w moduł Cipher BT elektronika dokonuje potrzebnej w przypadku tego modelu korekty EQ DSP. Co najważniejsze jednak, iSine 10, a tym bardziej iSine 20 zyskują bezprzewodowość, co czyni je prawdopodobnie najlepszymi bezprzewodowymi słuchawkami dokanałowymi na rynku.

Stosowanie modułu Cipher BT nie wymaga żadnych przeróbek słuchawek iSine. Wyposażono je bowiem w firmowe złączki, co – jak widać – okazało się bardzo perspektywicznym rozwiązaniem. Moduł zawiera akumulator litowo-jonowy, który na jednym naładowaniu zapewnia wystarcza na osiem godzin ciągłej pracy. To dobry wynik wśród dokanałowek.

Kontakt: Audio Klan, www.audioklan.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją