PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Nowe jednostki A/V od Denona

Sie 30, 2023
Nowe jednostki A/V od Denona

Z końcem lipca br. Denon anonsował trzy nowe jednostki centralne A/V opracowane z myślą o mniej wymagających lub mniej zamożnych miłośnikach kina domowego. Są to w rzeczywistości dwie konstrukcje różniące się liczbą końcówek mocy i pakietem dekoderów surround. Tańsza z nich będzie dostępna w wersji z tunerem FM/DAB+ lub bez.

 

denon avr s670h

Mowa o parze AVR-S670H i AVC-S670H. Są to aktualnie podstawowe jednostki wielokanałowe w ofercie Denona, wyposażone w 5-kanałowe końcówki o mocy 75 W na kanał (dwa kanały wysterowane, 8 omów, 20 Hz – 20 kHz, THD=0,08%), 6 wejść HDMI, w tym 3 zgodne z sygnałem 8K. Sekcja audio nie posiada dekodera Dolby Atmos, ponieważ urządzenia nie są wyposażone w wyjścia pre-out (pomiając dwa dla subwooferów aktywnych).

denon avr s670h gniazda

Zdecydowanie większe możliwości ma amplituner AVR-S770H, który dysponuje torem 7.2-kanałowym, siedmioma końcówkami mocy oraz dekoderami Dolby Atmos i DTS:X. Moc wyjściowa jest taka sama, jak w tańszych modelach. Obudowy mają wysokość 151 mm, a masa nowych jednostek wynosi od 7,8 do 8,6 kg.

denon avr s770h 2

Wszystkie są wyposażone w odtwarzacz strumieniowy HEOS, mają funkcjonalność AirPlay 2 oraz dwukierunkowy moduł Bluetooth (można podłączyć słuchawki bezprzewodowe, co jest świetną opcją — szczególnie dla posiadaczy starszych modeli telewizorów, bez tego udogodnienia).
Sprzedaż ma się rozpocząć 11 września br.

denon avr s770h gniazda

Dystrybutor: Horn Distribution, www.horn.eu | Ceny: nieustalone

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją