Nowości

Dział: Nowości

Soundbar Yamaha YAS-209 z Alexa

Lis 12, 2019
Soundbar Yamaha YAS-209 z Alexa

Ofertę soundbarów marki Yamaha uzupełnił właśnie nowy model oznaczony symbolem YAS-209. Ma on nie tylko dobrze brzmieć, ale i być łatwy w instalacji i eksploatacji, czego dowodem może być obecna na pokładzie funkcjonalność asystenta głosowego Amazon Alexa.

Soundbar Yamaha YAS-209

By zaoferować odpowiednio wysoką jakość brzmienia, soundbar YAS-209 został wyposażony w technologię DTS Virtual:X. Układ ten jest odpowiedzialny za wykreowanie iluzji trójwymiarowego, przestrzennego dźwięku otaczającego słuchacza ze wszystkich stron. Z kolei za czystość ścieżek dialogowych w filmach czy grach wideo dba funkcja Clear Voice.

YAS-209 został zaprojektowany pod kątem łatwości obsługi. Pracę tego modelu można kontrolować za pomocą sterowania głosem Alexa, dzięki czemu nie trzeba mieć przy sobie żadnego tabletu czy pilota – wystarczy wypowiadać głosowe instrukcje. Oczywiście chętni mogą pozostać przy tradycyjnych rozwiązaniach: YAS-209 można sterować za pośrednictwem pilota od telewizora oraz bezpłatnej aplikacji Sound Bar Controller.

Soundbar Yamaha YAS-209

Co istotne, na pokładzie najnowszego soundbara Yamahy znalazło się również miejsce na Bluetooth w wersji 4.2; dzięki temu użytkownik może w prosty sposób przesłać do urządzenia muzykę z serwisów streamingowych czy kolekcję podcastów. Z kolei współpracę w ramach domowej sieci ułatwia obsługa łączności Wi-Fi.

Soundbar Yamaha YAS-209

Integralną częścią zestawu jest stosunkowo niewielkich rozmiarów subwoofer (191 x 420 x 406 mm). Łączy się on z soundbarem bezprzewodowo, co powinno wydatnie zwiększyć elastyczność w kontekście znajdywania miejsca dla całego systemu. Głośnik jest już dostępny w sprzedaży.

Kontakt: Audio Klan www.audioklan.pl  | Cena: 2199 zł

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją