Nowości

Dział: Nowości

Flagowy amplituner A/V NAD T778

Lis 04, 2019
Flagowy amplituner A/V NAD T778

T778 – amplituner do kina domowego – dołącza właśnie do portfolio marki NAD. Urządzenie to plasuje się na szczycie oferty amplitunerów tego producenta i oferuje obsługę dziewięciu kanałów.

Korzysta ono z opracowanej przez NAD technologii wzmacniaczy Hybrid Digital zapewniających moc 9 x 100 W (FTC) / 9 x 80 W (FDP). Co więcej, wszystkie kanały wzmacniacza można skonfigurować w taki sposób, by mogły być wykorzystywane na przykład jako kanały efektowe lub w drugiej strefie audio.

NAD T778

Co się tyczy innych rozwiązań odpowiedzialnych za wysoką jakość dźwięku, warto wymienić Dolby Atmos 7.1.4, DTS-HD Master Audio oraz korekcję pomieszczenia Dirac Live. Ich praca ma przełożyć się – według producenta – na realistyczny i dynamiczny dźwięk. Na pokładzie T778 znalazły się również moduł Bluetooth z kodekiem aptX HD oraz DirectDigital DAC – przetwornik c/a obsługujący między innymi pliki MQA.

Funkcjonalność amplitunera dopełnia obsługa sygnału wideo 4K UHD. Z kolei dzięki zastosowaniu firmowej technologii MDC (Modular Design Construction) użytkownik tego amplitunera może zwiększyć rozszerzy funkcjonalność amplitunera i cieszyć się pracą urządzenia przez wiele lat.

Flagowy amplituner A/V NAD T778

Pod względem obsługi, NAD T 778 ma odróżniać się od konkurencji między innymi wysokiej jakości ekranem dotykowym umieszczonym na froncie urządzenia. Dzięki niemu zarządzanie jego pracą powinno być szybsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

NAD T 778 pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu (listopad 2019).

Kontakt: Audio Klan, www.audioklan.pl | Cena:  13 499 zł

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zaloguj się, by skomentować

Kontakt z redakcją