PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

SVS 3000 Micro

Lip 25, 2021
SVS 3000 Micro

W kategorii mikrosubwooferów – jak określa ją amerykański specjalista od głośników subniskotonowych – pojawił się nowy, mocny zawodnik o możliwościach dużo większych konstrukcji.

svs 3000 micro

Mierzący zaledwie 297 x 278 x 271 mm subwoofer 3000 Micro o konstrukcji zamkniętej bazuje na dwóch, zamontowanych na przeciwległych ściankach 8-calowych głośnikach z aluminiowymi membranami o bardzo dużym skoku (Xmax=24 mm). Niski poziom zniekształceń zapewnia potężny układ napędowy z aluminiowymi pierścieniami niwelującymi prądy wirowe i wahania indukcyjności cewki. 4-warstwowa cewka została nawinięta na odpornym na temperaturę karkasie z aluminium 5025-H18.

svs3000 micro

Napęd zapewnia wzmacniacz w klasie D Sledge STA-800D2 (800 W RMS), zaś wymaganą korekcję EQ realizuje, znany z większych konstrukcji SVS-a, procesor DSP taktowany zegarem 50 MHz. Aplikacja na urządzenia mobilne komunikuje się z subwooferem poprzez Bluetooth i umożliwia zmianę wszystkich ustawień, włącznie z regulacją czułości, odcięcia, fazy, a nawet 3-pasmową korekcję parametryczną EQ pomagającą walczyć z problemami akustycznymi pomieszczenia. Dostępne są także gotowe fabryczne presety dla różnych ustawień, muzyki i filmu.

Dystrybutor: Konsbud Hi-Fi, www.konsbud-hifi.pl | Cena: 3999 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją