PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Teufel Boomster

Paź 29, 2021
Teufel Boomster

Berliński Teufel zaprezentował nową wersję swojego najpopularniejszego głośnika Bluetooth wyposażonego w radio FM i DAB+. Legitymujący się budzącą respekt mocą (42 W) Boomster doskonale sprawdzi nie tylko się w domu, ale także w plenerze — obudowa jest teraz bryzoszczelna (IPX5).

Głośnik wyposażono w akumulator o pojemności 7500 mAh pozwalający na 18 h odsłuchu oraz na ładowanie urządzeń mobilnych (funkcja powerbanka). Pod zakrywającą cały front maskownicą znajdziemy wyświetlacz, dwa 20-mm tweetery, dwa 65-mm drivery średniotonowe oraz 110-mm głośnik basowy wspierany dodatkowo dwiema pasywnymi membranami. W najnowszym wcieleniu producent wyposażył Boomstera w Bluetooth 5.0 oraz obróbkę sygnałową Dynamore, która znacząco poszerza scenę. Potencjalni nabywcy mogą wybierać z pośród trzech wersji kolorystycznych: czarnej, białej oraz czarno-srebrnej sygnowanej nazwiskiem rapera Kelvyna Colta.

Urządzenie mamy już w redakcji i możemy już zdradzić rąbka tajemnicy, że gra zadziwiająco dobrze. Wbudowany tuner DAB+ wykazał swoją przydatność podczas słuchania transmisji właśnie dobiegającego końca Konkursu Chopinowskiego.

Dystrybutor: Teufel www.teufelaudio.pl | Cena: 1699 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją